Отзывы о компании Интернет-магазин elfik.in.ua
- Олена Б.
- Комментарий продавца
безмежно вдячні за Вашу підтримку!
- Комментарий продавца
- ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
працюємо, стараємось!)
- Комментарий продавца
- Тамара-Анастасія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення!
- Комментарий продавца
- Татьяна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергій В.
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення!
- Комментарий продавца
- Валентина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомедую
- Комментарий продавца
гарно дякуємо за замовлення!
- Комментарий продавца
- Сергей М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Клієнт оформив замовлення вночі, не оплативши його. Швидко проінспектували карточку товару, виявили недостовірність опису комплектації, внесли зміни. Після цього через годинку+- клієнт оплатив замовлення, коли вже буди внесені актуальні зміни, вночі. Потім сам же і скасував своє замовлення, також вночі. Відгук рахуємо справедливим частково. Впринципі як і рейтинг покупця.
- Сергей
Додав замовлення в корзину, в описі та на фото вказано басейн, фільтр, та дробина, пока оплачував товар, странно звідкиля взалася у Вас +/- година, якщо це займає максимум 15 хвилин, продавець убрав з опису драбину, тобто поки Ви замовляєте товар і робите оплату, продавець редагує комплектацію як йому заманеться, після оплати товару, вирішив перверіти, чи все правильно вкзав, а дробини ні в оголошенні ні в описі вже немає, тому я скасував замовлення, поставив 1 зірочку вважаю це повністю справедливо, бо поки ви замовили бігмак меню на мак драйві і доїхали його оплатити, а потім під'їхали його забрати, а вам дають тільки картошку фрі, ви мабуть також будете скаржитися та захочете повернути свої кошти? Тому питання, чому саме частково Ви рахуєте мій відгук справедливим?
- Сергей
А що не так з моїм рейтингом, він такий що не заслуговує на вибачення, а тільки на те щоб вважати, мов це я винен в такий ситуації, раз Ви на цьому зконцентрували Вашу увагу? Дивний підхід до кожного клієнта... Але на Вашу думку походу "частково справедливий" ...
- Комментарий продавца
Про які вибачення йде мова? Про яку «вину» ви говорите? Чоловіче, ви ні в чому не винні, це не ті ситуації в яких шукають винних, чи очікують «вибачень». Робочий момент а роздрібній торгівлі, епізод невідповідності опису, товар з китаю, виробник за 6000км. Опис виправили до моменту оплати. Шукайте винних та очікуйте вибачень на касі макдональдсу. Дякуємо за Ваш коментар, ви зробили наш день кращим. Більше відповідати Вам немає можливості, обмеження прому, та й особливого бажання. Давайте зробимо щось корисне.
- Комментарий продавца
- Тетяна Р.
Дякую продавцю за швидку відправу, стульчик гарної якості, Дуже зручний, легко збирається. Ми з дитиною задоволені.
- Комментарий продавца
радіємо що малюку сподобався Ваш подарунок! 🎁 дякуємо гарно за замовлення
- Комментарий продавца
- Илона М.
- Комментарий продавца
дякуємо за позитивний відгук та успішну угоду!
- Комментарий продавца
- Ярослав С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення!
- Комментарий продавца
