
Батут King Sport 140см з сіткою!
3 399 ₴
- В наявності
- Код: 1495651035
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Батути європейської якості, виготовлені відповідно до всіх стандартів та вимог ЄС!

1.Європейська якість
Наші батути виготовляються у Польщі. Якісно і на совість, згідно з Європейськими стандартами.
2.Безпека
Безпеку гарантує захисна сітка високої якості та міцна система кріплення.
3.Простота в експлуатації
Ви можете самостійно, швидко скласти та розкласти батут. Все просто та зручно.
4.Надійність
Батут зроблений з якісних та довговічних матеріалів. Буде служити Вам роками.

Користь від батута для здоров'я:
1. Насолода від вправ
2. Батут проти стресу
3. Батут як альтернатива бігу
Вчені-фізіологи з НАСА з'ясували, що користь стрибків на батуті значно переважає переваги бігу. А точніше – на 68%.
4. Батут проти старіння
Стрибки на батуті стимулюють лімфатичні протоки в тілі і буквально "вичавлюють" токсини з лімфатичних вузлів, які починають працювати в 10 разів швидше, ніж зазвичай.
5. Батут для красивого тіла
6. Батут для здоров'я серця, судин та мозку
7. Батут для гармонійного розвитку дітей
Для організму, що росте, батут незамінний. Зміцнюється вестибулярний апарат дитини, покращуються рухові навички та координація.
Якщо у вас є діти, то ви найкраще знаєте, яке дике захоплення викликає у них батут. Діти інстинктивно насолоджуються стрибанням. Подивіться, наскільки природні вони в цьому процесі! Діти стрибають усюди, де це можливо, і почуваються на батуті як риба у воді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Sport |
| Ширина | 140 см |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | Синій |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Стан | Новий |
| Висота рами батута | 36 см |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
- Ціна: 3 399 ₴



