Відправка в день замовлення

Купуючи батут Fit-Net, ви отримуєте:
- Мат зроблений у США, найкращий з доступних на ринку: виготовлений із міцного обплетення зі спеціальних матеріалів, стійкий до вологи, ультрафіолетових променів і, найголовніше, до розтягування. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в тому, що мат буде міцно триматися, зберігаючи при цьому найвищі стандарти.
- Тверді пружини: належним чином загартовані та оцинковані. Стійкі до навантажень та забезпечують комфорт стрибків.
- Багатошарове покриття пружини: пружини вкриті дуже міцним матеріалом з підкладкою з губки, який забезпечує захист від погодніх умов та захищає людей, що стрибають
- Сітка дуже міцна, відповідає за безпеку стрибків та захищає від випадання. Стійка до погодних умов, деформацій та стирання.
- Ніжки, що забезпечують міцність, стабільність та надійність усієї конструкції: оцинковані подвійні широкі ніжки у системі "U".
- БЕЗКОШТОВНА оцинкована драбина: Драбина для зручного використання батута в комплекті.
ІДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ
✔️ МІЦНА ЗОВНІШНЯ сітка із захисною пряжкою
✔️ ПРУЖИННА КРИШКА ПВХ
✔️ СИСТЕМА ПОДВІЙНИХ НІЖОК "U"
✔️ ДРАБИНА - БЕЗКОШТОВНО
✔️ МАТ - БАТУТ ЗРОБЛЕНО У США
✔️СТРІЙНІСТЬ ДО УФ
✔️ ОЦІНКОВАНІ ПРУЖИНИ
✔️ БЕЗПЕЧНО


✅ ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ БРЕНДУ:
✔️Мат (батут) виготовлений в США з плетіння, стійкого до УФ-променів, вологи та розтягування. Зберігає свою еластичність довгі роки.
✔️ Висока захисна сітка з тирилену. Крім того, він має блискавку з аж 2 запобіжними пряжками, завдяки чому можливість випадкового випадання з батута зведена до мінімуму. Сітка стійка до ультрафіолетових променів та стирання.
✔️ Багатошарове м'яке пружне покриття.
✔️ Подвійні широкі ніжки з оцинкованої сталі забезпечують стійкість усієї конструкції.
✔️ Відсутність складної системи складання Т-подібної основи - завдяки інноваційній системі TUBE-IN FITNET немає поділу труб конструкції на безліч елементів, завдяки чому складання значно спрощується, а конструкція складається з меншої кількості з'єднаних частин набагато стабільніших і тихіших.
✔️ Інноваційна система кріплення сітчастих стійок до нижньої конструкції оснащена центруючим кільцем, завдяки чому складання відбувається набагато точніше і не вимагає «допомоги рук» при повороті.
✔️Сітка не має зав'язок у верхній частині, тому саме по собі нічого не розв'яжеться і не втратить натягу - достатньо надіти її на стійки.

✔️ Діаметр батута: 252 см .
✔️ Висота рами (батут): 52 см.
✔️ Висота захисної сітки: 168 см .
✔️ Захисна сітка: 3D терилен.
✔️ Кількість опор: 6 шт.
✔️ Кількість пружин: 42 шт .
✔️ Діаметр рамки кола: 38 мм.
✔️ Діаметр ніжок: 38 мм.
✔️ Діаметр стійок: 25 мм.
✔️ Сталеві елементи, оцинковані з обох боків.

✔️ Накриття пружин виготовлене із стійкого поліетилену.
✔️Мат (батут) виготовлений в США з плетіня, стійкою до УФ-променів, вологи та розтягування. Зберігає свою еластичність довгі роки.




✔️ Усі необхідні для збирання інструменти разом із польською інструкцією зі збирання вже в упаковці.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 35 кг |
| Виробник | King Sport |
| Країна виробник | США |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | Сталь |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Стан | Новий |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 55 см |
| Висота з сіткою | 212 см |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мат | Мат із ПП, стійкого до УФ-променів і вологи |
| К-во пружин | 42 шт. |
| Кількість упаковок: | 1 |
| Розмір 1 коробки, вага нетто: | 130x49x19 / 32кг |
- Ціна: 5 999 ₴









