
Гімнастичний складаний Мат лавочка 120х120x8 см
3 410 ₴
- В наявності
- Код: Мат лавочка 120х120x8
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Гімнастичний мат – гарантія безпеки при спортивно-ігровій діяльності вашої дитини. Ця модель максимально відповідає вимогам до цього спортивного спорядження і може бути використана як корисне доповнення до дитячого спортивного куточка, шведської стінки, або як окремий гімнастичний снаряд, призначений для стрибків, перекидів та гімнастичних вправ на підлозі. Якісний шкірозамінник, з якого виготовлений гімнастичний мат , щільний і при цьому дуже еластичний на дотик, досить міцний, тому в процесі експлуатації довгий час не рветься і не протирається. При необхідності поверхню гімнастичного мату можна помити водою з нейтральними миючими засобами. Поролон, яким наповнений мат гімнастичний, не допустить травм та серйозних ударів малюка під час падіння.
Відправлення здійснюється транспортною компанією Нова пошта у вівторок та четвер з міста Кременчук.
Увесь асортимент гімнастичних матів ви можете переглянути у нас на сайті: elfik.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 410 ₴




