
Басейн INTEX каркасний 26744 р. 549 x 122 см
24 999 ₴
- В наявності
- Код: 26744
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Круглий каркасний басейн Intex 26744 типу Prism Frame Pool доставляє особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальний гладкий майданчик. Для цього буде потрібно вирівняна поверхню грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Картриджний насос-фільтр для очищення циркуляційної води, продуктивністю 5678 л/год,
Зручні сходи. Їх міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого запобігання від іржі.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою і тентом-кришкою. Включена в комплект підстилка, захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу і від сонячних променів.
Характеристики
| Діаметр | 549 см |
| Висота | 122 см |
| Інформація | Діаметр 549 x Висота 122см |
| Вага | 90 кг |
| Виробник | Intex |
| Висота сходів | 122 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Зливний клапан | Так |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Колір | сірий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос - фільтр картриджний | 5678 л/год |
| Об'єм води | 24310 л |
| Підстилка | Так |
| Розмір упаковки | 76,6x50,5x115 см |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Сходи | Так |
| Тент | Так |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
Більше варіантів басейнів ви можете знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 24310 л |
| Діаметр | 549 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 90 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 24 999 ₴




