
Фітнес батут з ручкою King Sport 130см Blue
2 199 ₴
- В наявності
- Код: 579821473
+380 (93) 185-83-11
менеджер Вадим- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приймаємо замовлення за СУПЕР ЦІНОЮ.
Без передоплати.
Батут King Sport Blue для дорослих, фітнес-батут
На батутах можна не просто стрибати і розважатися, але ще займатися фітнесом, спалювати калорій, позбавлятися від зайвих, непотрібних кілограмів, роздуми про які не дають вам спокою. Якщо у вас немає часу і можливості вправлятися в тренажерному залі, фітнес-клубі або вам просто набридли нудні стандартні вправи, хочеться чогось нового і цікавого, приглянитесь до фітнес-батутів, які представлені в цьому розділі нашого сайту. З таким тренажером заняття будуть цікавими, корисними і вам не доведеться витрачати свій час на дорогу до фітнес-центру, адже займатися можна і вдома.
Батут для фітнесу King Sport — обладнаний додатковою ручкою й посиленою конструкцією.З допомогою цього тренажера можна робити вправи як у приміщенні, так і на вулиці.
Ідеально підходить для тренувань
Зручність транспортування і зберігання
Стабільна структура
Висока якість використовуваних матеріалів
Каркас виготовлений із міцного поліпропіленового матеріалу. Ручка покрита нековзним матеріалом, який покращує стійкість, а висоту можна відрегулювати відповідно до вашого зросту.
Технічні характеристики:
Висота рами: 30,0 см
Загальний діаметр: 130,0 см
Діаметр килимка: 100,0 см
Кількість гумок: 42 шт.
Кількість ніжок: 7
Мат: матеріал PP, стійкий до ультрафіолетового випромінювання і вологи
Регулювання висоти ручки: 100,0 см / 108,0 см / 116,0 см
Ширина ручки: 50,5 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Посилена сталева рама
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 9 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рами батута | 30 см |
| Діаметр батута | 100 см |
| Кількість опор | 7 (шт) |
| Конструкція | Шестикутна |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 130 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴






