
Басейн каркасний INTEX 26746 тент, підстилка, драбина, фільтр-насос 5678 л/год, 19156 л р.488х122 см
21 550 ₴
- В наявності
- Код: 26746
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Новинка 2024р.
Новий принт – Chevron.
Круглий каркасний басейн Intex 26746 (тип арт. 26322) CHEVRON PRISM FRAME PREMIUM POOL доставляє особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 5678 л/год, картридж - тип A. Даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше, ніж піщаний.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Відправляємо з м. Івано-Франківська Новою поштою, або Делівері. Також доступний самовивіз.
Більше варіантів басейнів можна знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 19156 л |
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 488 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 74.3 кг |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 21 550 ₴

