
Intex 28266, каркасний басейн 220 x 150 x 60 см Pink Rectangular Frame Pool
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 28266
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Басейн Rectangular Frame Pool Intex 28266 швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Дана модель басейну не оснащена фільтр-насосом. Вода в басейні зобов'язана циркулювати і перемішуватися. Інакше вода значно швидше застоїться і зіпсується.
Основною сприятливою відмінністю басейнів METAL FRAME Pool від наливних басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркасники" стійкіші, у їх конструкції відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби всього басейну. Так само, при однаковому внутрішньому діаметрі, об'єм води, що наповнюється, у наливних басейнів значно більше за рахунок випираючих боків, а це означає, що витрати на очищення води теж істотно різні.
Інші моделі ви можете переглянути у нас на сайті: elfik.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 1662 л |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 15.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 150 ₴










