
Рюкзак YES Ox 402 хаки (555675) M
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 555675
+380 (93) 185-83-11
менеджер Вадим- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлітковий рюкзак YES TEEN 31х45х15 см 20 л для хлопчиків OX 402 (555675).
-Об'єм: 20 літрів
-Вага: 600г.
-Основний матеріал: поліестер.
-Розмір: M.
У рюкзаку одне основне відділення. Усередині – рухливі роздільники з еластичною стрічкою, кишеня на блискавці. Функціонал рюкзака дозволяє розмістити та систематизувати велику кількість речей. На передній панелі дві кишені на блискавці на задній панелі - потайна кишеня і дві бічні. М'які регульовані лямки. Брендована підкладка та металева фурнітура. Знімний поперечний ремінь. Брелок - емблема.
Додатково: водовідштовхувальний, наявність додаткових ременів, відділення для органайзера, телефону. Оснащений міцною та якісною фурнітурою.
Більше варіантів ви можете знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 600 г |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴




