
Рюкзак шкільний YES T-47 Freddie (557041)
999 ₴
- В наявності
- Код: 557041
+380 (93) 185-83-11
менеджер Вадим- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний, місткий рюкзак для щоденного носіння. Спереду - вставка-тримач для скейта на липучці, на бічній панелі USB-роз'єм для приєднання Power bank. Одне основне відділення з органайзером дозволяє розкладати речі акуратно. Для додаткових дрібниць - дві бічні кишені. Водовідштовхувальна тканина захищає від негоди як взимку, так і влітку. Матеріал: поліестер
| Вага, кг (+/- 10%) | 0,7 |
|---|---|
| Вік, років | 14-18 |
| дно | посилене |
| Кількість кишень | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| лямки | Масажні анатомічні лямки "Майка" |
| Матеріал | поліестер |
| Об'єм, л | 21 |
| Особливості | Вмонтований USB порт |
| Стать | Унісекс |
| Розмір за сіткою | L |
| Розмір, см | 45 х 31 х 15 |
| Світловідбиваючі елементи | Да |
Більше варіантів ви можете знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 700 г |
| Об`єм | 21 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




