
Рюкзак шкільний YES TS-56 Marvel.Spiderman (555172)
1 175 ₴
- В наявності
- Код: 555172
+380 (93) 185-83-11
менеджер Вадим- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відмінна пропозиція - рюкзак для підлітка, модель S-56, торгової марки YES.
Особливості моделі:
- Ущільнена спинка рюкзака з покриттям Air Mesh;
- Широкі лямки анатомічної, S-подібної форми регулюються по довжині, не тиснуть на плечі;
- Перенести рюкзак та розмістити на гачку можна за допомогою ручки - петлі
- Розмір: 45 х 31 х 14 см
- Розмір сітки: L
- Об'єм, л: 20
- Вага, кг (+/- 10%): 0,6
Відділення та кишені:
- Одне містке відділення містить ущільнену кишеню з фіксацією для ноутбука, органайзер;
- Чотири кишені: дві на фронтальній панелі, закриваються на блискавку і дві з обох боків з можливістю розширення.
Більше варіантів ви можете знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 600 г |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴




