
Intex Басейн каркасний 28290 NP (1) Рожевий, 244х76см, об`єм 2843л., від 6 років
2 888 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28290
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Завдяки мобільним басейнам, власне водоймище на дачі або у дворі приватного будинку, стає не розкішшю, а реальністю. Ідеально для сімейного відпочинку на воді та веселого проведення часу з друзями. Такі басейни - це поєднання надійності, якості та прийнятної ціни, вони не поступаються за комфортом стаціонарним аналогам, а за деякими пунктами навіть виграють
Intex Басейн каркасний 28290 приємного рожевого кольору, три метри у діаметрі. Досить просторий, чи зможуть купатися не тільки діти.
Каркас із сталевих оцинкованих труб, надає необхідної жорсткості та стійкості конструкції, він витримає значний тиск води.
Особлива технологія виготовлення стінок: два шари вінілу та шар спеціальної скловолоконної сітки для особливої міцності.
Не вибагливий до основи для встановлення, достатньо розчистити рівний майданчик за розміром дна чаші. Зібрати можна хвилин за тридцять, а потім насолоджуватися прохолодною свіжістю води.
Характеристики
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 76 см |
| Інформація | Діаметр 244 x Висота 76см |
| Вага | 11,6 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Зливний клапан | Так |
| Каркас | сталеві труби |
| Колір | рожевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 2843 л |
| Розмір упаковки | 30x29x88 см |
| Серія | STANDARDPOOL SERIES |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
Інші моделі ви можете переглянути у нас на сайті: elfik.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 2843 л |
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 11.6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 888 ₴








