
Органайзер для канцелярії на коліщатках Terrio “Cosmo”
6 449 ₴
- В наявності
- Код: TM-1009
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Органайзер на коліщатках Terrio "Cosmo"
Цей органайзер для книжок та канцелярії чудово підійде для дитячої кімнати, спальні чи вітальні. Він легко вписується в будь-який інтер'єр та стане незамінним помічником у домі. Ви можете скласти на полиці будь-які книги, журнали, матеріали для роботи чи навчання, дитячі книги й малюнки та багато інших предметів.
"Cosmo" має багато відділень, що дозволяє покласти велику кількість книг одночасно. А зверху є зручна поличка для зберігання дрібних речей, таких як ручки, блокноти та іграшки. Органайзер має 4 колеса, що обертаються на 360°. Завдяки яким можна легко перемістити полицю в інше місце не докладаючи великих зусиль, та при потребі мати всі необхідні речі під рукою.
Розміри органайзера: Висота: 115см Ширина: 63см Довжина: 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежевий |
| Стать | Унісекс |
| Висота | 1150 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 630 см |
| Стан | Нове |
| Полиці | пластик |
| Наявність — дворок | Да |
| Кількість ярусів (полиць) | 7 |
- Ціна: 6 449 ₴










