
Надувний дитячий басейн BestWay з навісом
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54370
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Цей басейн ідеально підходить для того, щоб ваша сім'я могла весело провести час у воді! Басейн подарує усім чудовий день на свіжому повітрі. Під час гри знімний сонячний дах забезпечує прохолоду та захист від прямих сонячних променів. також зручно використовувати басейн без даху.
Басейн має вбудований штурвал, що дозволяє дітям грати в капітана.
Вирушайте в плавання для літніх веселощів і дайте волю дитячій уяві, граючи в цьому приємному тінистому сімейному басейні!
Характеристики
· Розмір надутий: 213 х 155 х 132 см
· Розмір без накачування: 202 х 146 см
· Місткість для води: 282 літри
· Виготовлений з міцного ПВХ
· Від 3 років і старше
Комплектація
· Знімний сонцезахисний козирок
· Рульове колесо
• Латка для ремонту
• Кольорова коробка
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 282 л |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 155 см |
| Висота | 132 см |
| Вага | 5.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴



