
Надувний дитячий басейн BestWay 54153
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54153
- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
Сімейний басейн, стіни з сірого каменю в сільському стилі, що ідеально підходять для сімей з дітьми віком від 6 років і старше.
Сімейний басейн з двома м'якими сидіннями та двома підсклянниками пропонує всі умови для комфорту та ідеального відпочинку.
Два кільця однакового розміру та дуже великі бічні панелі забезпечують необхідну стійкість. Крім того, його можна легко демонтувати, а потім зберігати без особливих зусиль та економії місця. При зливанні води допомагає зручний вбудований зливальний клапан.
Характеристики
• переважний вік – від 6 років;
• вага – 5,355 кг;
• тип – дитячий надувний басейн;
• форма – фігурна
• висота борту – 69 см;
• ширина – 206 см;
• матеріал виготовлення – вініл;
• колір – білий з блакитним;
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 152 л |
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 207 см |
| Висота | 69 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
- Ціна: 1 499 ₴



