
Рюкзак шкільний каркасний Oxford 1Вересня
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 556327
+380 (93) 185-83-11
менеджер Вадим- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний рюкзак виготовлений із поліуретану та особливо міцного поліестеру з водовідштовхувальними властивостями. Модель вирізняється гарною місткістю та продуманою організацією простору. Складається з одного основного відділення, одного переднього та двох бічних кишень для пляшки.
Усередині основного відділення передбачені роздільники, які допомагають зручно розмістити речі. Є кишенька для картки з розкладом та для картки з особистими даними. Завдяки силіконовій ручці рюкзак легко переносити в руках.
Характеристики:
- Розмір: M
- Колір: синій
- Висота: 34,5 см
- Глибина: 13,5 см
- Матеріали: поліуретан, поліестер
- Водовідштовхувальні властивості: так
- Додаткові переваги: поперечний ремінь для додаткової фіксації
Переваги:
- Міцні та зносостійкі матеріали
- Водонепроникність і захист від дощу
- Ергономічна організація простору
- Зручна силіконова ручка для перенесення
- Компактний розмір при гарній місткості
Більше варіантів ви знайдете на нашому сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 14 см |
| Вага | 980 г |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




