
Рюкзак шкільний каркасний H-18 Harvard 1Вересня
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 555108
+380 (93) 185-83-11
менеджер Вадим- +380 (96) 395-28-28менеджер Марина
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний шкільний рюкзак із пластиковими елементами, що забезпечують жорсткість спинки та бокових частин.
У головному відділенні передбачені рухомі роздільники з еластичною стрічкою, прозора кишеня для розкладу та кишеня для картки з особистими даними. На передній панелі ранця розташована об’ємна кишеня, а з боків — кишені для пляшки з водою чи інших дрібниць.
Широкі, зручні, S-подібної форми лямки регулюються по довжині. Для безпеки є 4 світловідбивні елементи.
Характеристики:
- Основний матеріал: поліестер із водовідштовхувальним покриттям
- Розмір: M
- Габарити: 28 × 35 × 14 см
- Об’єм: 14 л
- Вага: 1050 г
Міцний, зручний і безпечний рюкзак, який ідеально підходить для школярів молодших класів.
Більше варіантів ви знайдете на нашому сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Вага | 980 г |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴





